piątek, 14 listopada 2014

Jürgen Klopp

Witajcie dziś uruchomiłem kolejną podstronę  (Address for free)  ,którą chciałbym tworzyć,aktualizować z Waszą pomocą,a mianowicie chodzi o sprawdzone adresy gwiazd,które posiadacie,a którymi moglibyśmy się podzielić z innymi kolekcjonerami.Wiem że teraz w modzie jest wymiana adresu za autograf.I tu zaczynają się schody.Trafiacie na nieuczciwych kolekcjonerów,wręcz czasami oszustów,którzy w Naszym kolekcjonerskim świecie coraz częściej wykorzystują swoje metody.Pragniecie pozyskać upragniony adres nie myśląc o konsekwencjach,które czasami są masakryczne.A ja chciałbym złamać granice wymian (coś za coś) żeby każdy z Was był zadowolony chciałbym dzielić się z Wami moimi oraz innych kolekcjonerów adresami.By kolekcja każdego z Nas urosła do bardzo dużych rozmiarów,a miała też w sobie znakomite niepowtarzalne podpisy.Mam nadzieję że docenicie moją inicjatywę,że zaczniemy w jakimś stopniu współpracować,by móc zbierać mega plony Naszej pasji.

Nadmienię tylko że wysyłając list na adres zagraniczny podany na stronie,trzeba także dołączyć prośbę,najlepiej po angielski,kupon oraz kopertę z własnym adresem.Nie pytajcie o rozmiary koperty bo wszystkie podpisy nie będą moje,ale chyba najlepszym rozwiązaniem posyłać te większe od standardowych.

  Jürgen Norbert Klopp (ur. 16 czerwca 1967 w Stuttgarcie) – niemiecki piłkarz, trener. Obecnie jest trenerem Borussii Dortmund.

Kariera piłkarska

1986–1987 TuS Ergenzingen
1987           1. FC Pforzheim
1987–1988 Eintracht Frankfurt
1988–1989 Viktoria Sindlingen
1989–1990 Rot-Weiß Frankfurt
1990–2001 FSV Mainz 05

Kariera trenerska

2001–2008 FSV Mainz 05
2008–         Borussia Dortmund
9 komentarzy:

 1. Gratuluję !

  Zapraszam do mnie na nowy wpis :D
  http://autograph-colection-by-sebastian.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Zapraszam do mnie, gdzie obyła się mała reaktywacja i od dziś najnowsze autografy na blogu :)
  http://mariuautografy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję serdecznie. Na pewno odwiedzę wyżej wymienione blogi.

  OdpowiedzUsuń