niedziela, 19 stycznia 2014

Anna Tomaszewska i biuro Rowling

Witajcie wracając do przedwczorajszego wpisu ten Ciekawy list który dotarł do mnie z Anglii to przesyłka z biura pisarki J.K. Rowlng. Niestety pozyskałem tylko autograf pani Fiony??Hmmm,która zapewne zajmuję się korespondencją przychodzącą do autorki Harrego Pottera.W liście Pani Fiona napisała,że pisarka niestety ni ma możliwości udzielenia własnoręcznego odpisu wszystkim od których przychodzą listy,a podobno ma ich bardzo sporo.Teraz autorka poświęca czas rodzinie i akcjom charytatywnym i niestety nie ma takiej możliwości.Nadmienia,że niezmiernie się cieszy że jestem fanem kolekcji Harrego. Cóż pozostaje odpisać listem na list.Czytałem że niektórzy mają szczęści i otrzymują podpisana kartkę,widokówkę,zdjęcie.Pozostaję próbować i mieć nadzieje.Podaję wam tez adres,który jak najbardziej jest prawdziwy bo sprawdzony,cześć.

Wysłałem:01.2014
Otrzymałem:01.2014
Adres:

J.K. Rowling
Box 1
44-46 Morningside Road
Endinburgh
Scotland
EH10 4BF

Anna Tomaszewska (ur. 9 lipca 1951 w Krakowie) – polska aktorka.
Absolwentka krakowskiej PWST (1973). Od 1980 w Teatrze Słowackiego w Krakowie. W latach 1985-2009 zagrała w kilkunastu spektaklach Teatru Telewizji.
Laureatka Ludwika – nagroda za rolę drugoplanową – Elżbiety Jepanczyn w przedstawieniu "Idiota" według Fiodora Dostojewskiego w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.
W marcu 2012 została odznaczona Srebrnym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".
Była żoną Andrzeja Grabowskiego.


Wysłałem:03.212
Otrzymałem:05.2012
Adres:Via TVN7 komentarzy: