niedziela, 27 lipca 2014

Tomasz Adamek

Siemanko kolejny podpis zebrany podczas pobytu Tomasza Adamka w naszym mieście w ramach kampanii przed eurowyborami.Kolejny świetny podpis niestety nielicznych,wyróżniających się w tym sporcie przedstawicieli krainy jakim jest polska-"nasza zielona wyspa"

Jeżeli byłby ktoś z państwa zainteresowany wymianą to posiadam podpisy Roberta Lewandowskiego z BVB oraz jeden Tomasz Adamka.Propozycje proszę kierować w komentarzach bądź na maila,dziękuję.


Tomasz Adamek (ur. 1 grudnia 1976 w Żywcu) – polski bokser, były zawodowy mistrz świata organizacji International Boxing Federation (IBF) i International Boxing Organization (IBO) w kategorii juniorciężkiej oraz World Boxing Council (WBC) w kategorii półciężkiej, medalista mistrzostw Europy amatorów, międzynarodowy mistrz Polski. Zdobywca 2. miejsca w 2005 i 4. w 2006 roku w plebiscycie na najlepszego sportowca Polski. Założyciel klubu sportowego KS Cios-Adamek w Gilowicach.

Jest pierwszym Polakiem, który zdobył „Muhammad Ali Giant Athlete Award”, nagrodę imienia Muhammada Alego za wybitne osiągnięcia sportowe i postawę poza ringiem, a także The Ring championship belt – pas mistrzowski magazynu „The Ring”.6 komentarzy: