środa, 30 lipca 2014

Kamil Stoch

Witajcie przyszedł czas na krótkie podsumowanie dlaczego??Licznik przebił 10000 tyś wyświetleń-cudownie!!!Nigdy bym się nie spodziewał takiego wyniku,dziękuję Wam bardzo za odwiedziny i za komentarze,oczywiście próbuję się odwzajemniać,ale ciężko do wszystkich dotrzeć wybaczcie.

Moja hobby-zabawa z blogiem zaczęła się w listopadzie 2013 roku i trwa do dziś,chciałbym w dalszym Ciągu łączyć się z Wami,ale to różnie bywa.Jak zaczynałem to mi się wydawało,że to hobby w ogóle nie jest kosztowne.Bo co to kawałek papieru i długopis,może z 10 zł kosztuje.Po tym krótkim okresie muszę przyznać,że muszę dość dobrze kontrolować budżet by nie przesadzić.Ceny naszej poczty są masakryczne,że nawet opłaca się jechać do Austrii wysłać z  listy za granice i czekać.Kolega był przejazdem i tak zrobił,wyniosło go podobno taniej.

O czym myślę,że fajnie by się było spotkać właśnie z kolegami po fachu,była ku temu sposobność chociażby w Wiśle w tym miesiącu ale nie wiem nie było żadnej informacji,choć kilkunastu z nas lubiących swoje blogi tam na pewno było.Zabrakło chyba organizacji,a może odwagi??Nie wiem.

Co do literek polskich pozostawię to beż zmian,metoda,alt+ctrl zawiodła,a czcionki nie będę zmieniał.

Jeszcze raz dziękuję,dziś prezentuje podpis naszego mistrza Kamila Stocha który zdobyłem poprzez wysłanie listu z prośbą na adres Teamu Kamila.


Kamil Wiktor Stoch (ur. 25 maja 1987 w Zakopanem) – polski skoczek narciarski, zawodnik klubu WKS Zakopane, dwukrotny mistrz olimpijski z 2014, indywidualny mistrz świata i drużynowy brązowy medalista mistrzostw świata z 2013, dwukrotny drużynowy wicemistrz świata juniorów, zdobywca Pucharu Świata w sezonie 2013/2014. Dwukrotnie sklasyfikowany na drugim miejscu w Letnim Grand Prix (w 2010 i 2011), zwycięzca Letniego Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2010. Siedmiokrotny indywidualny mistrz Polski. Reprezentant Polski, trzykrotny olimpijczyk. Kawaler Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski.

Pierwsze pucharowe punkty zdobył 11 lutego 2005 w Pragelato po zajęciu 7. miejsca. Po raz pierwszy na podium PŚ stanął 23 stycznia 2011, zwyciężając w rodzinnym Zakopanem. W ramach PŚ zwyciężył 13 konkursów i 27 razy stawał na podium.

Jest zdobywcą dwudziestu pięciu medali na zimowych i letnich mistrzostwach Polski – dziewięciokrotnie zwyciężał. Od 26 stycznia 2013 rekordzista Polski (razem z Piotrem Żyłą) w długości lotu narciarskiego (232,5 m). Skacze na nartach marki Fischer. Cechuje go wysoka estetyka przy ułożeniu ciała w trakcie lotu i lądowaniu, za które często otrzymuje wysokie oceny sędziowskie, w tym najwyższe "20".
9 komentarzy: