piątek, 11 kwietnia 2014

Malanowski i partnerzy oraz swoje przemyślenia.

Witam serdecznie,dziś chciałbym przedstawić podpisy które udało mi się zdobyć drogą listową.Przesyłkę otrzymałem kilka dni temu.Muszę przyznać,że zawartość mnie nieco zdziwiła Dostałem trzy duże zdjęcia formatu nieco większego niż A4. Miałem problem by zmieścić je do skanera.Sporadycznie oglądam wyżej wymieniony serial,ale cześć i chwała producentom,że dzielą się swoim dorobkiem z nami autografów zbieraczami!

1.Coś się zmieniło w funkcjonowaniu linków bezpośrednich??Nie chce mi otwierać z podanej lokalizacji.Dziękuję za pomoc.

Co mnie oburzyło i nad czym myślałem.To temat przewijający się w mediach na co dzień,a mianowicie chodzi o nadchodzące wybory.Poruszył mnie artykuł który został zamieszczony na onecie. Skomentuję go kilkoma słowami.Jak i w polskim parlamencie tak i europejskim.Jednym słowem żenada!
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/europejskie-zarobki-europoslow/39wck

Pytam czy jako pracownik polskiego opla i wykonujący taką samą pracę,a może i czasami cięższą powinienem zarabiać mniej tylko dlatego,że fabryka matka mieści się w Niemczech,a zarobki pracownika niemieckiego są 4-5 -cio krotnie większe.I gdzie ta UE?Gdzie solidarność?Gdzie sprawiedliwość?

Malanowski i partnerzy – serial fabularny emitowany w telewizji Polsat, Polsat 2 oraz Polsat Film. Treścią fabuły jest działalność biura detektywistycznego z Warszawy. Serial realizowany jest na terenie Warszawy i okolic Piaseczna.

Detektyw
Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) – szef biura detektywistycznego (od odc. 1 do teraz)
Asystenci
Anna Wilk (Anna Lucińska) – asystentka detektywa (od odc. 322)
Tomasz Orlik (Tomasz Mandes) – asystent detektywa (od odc. 54)
Wysłałem:02.2014
Otrzymałem:04.2014
Adres:
Constantin Entertainment Polska Sp.zo.o.
02-959 Warszawa
ul.Biedronki 55
11 komentarzy: