środa, 22 stycznia 2014

Robert Kubica

Siema,dziś skrzynka pusta,a więc przyszedł czas na kolejny wymarzony podpis,który zdobyłem kilka lat temu,a dokładnie na początku mojej historii ze kolekcjonowaniem podpisów. Wysłałem prośbę na adres Teamu do którego Robert trafił w 2010 roku.Na podpis czekałem sześć miesięcy,karta podpisana przez Roberta dwukrotnie.Jestem bardzo zadowolony ze udało mi się zdobyć ten podpis,który w ankiecie blogowej na najcenniejszy polski podpis zajął zaszczytne trzecie miejsce!Nie ukrywam że chciałbym zdobyć podpisy Roberta z każdego etapu kariery.Posiadam też popis kiedy jeździł w BMW,który mam powieszony na ścianie.Nie mam niestety autografu z występów WRC,ale co se odwlecze to nie uciecze.
                     Najbardziej brakuj mi występów Roberta w F1.  Tych niesamowitych emocji,nerwówek,nieprzespanych nocy i odliczania czasu do kolejnych eliminacji i wyścigów.

Robert Józef Kubica(ur. 7 grudnia 1984 w Krakowie) – polski kierowca wyścigowy i rajdowy, startujący w Rajdowych Mistrzostwach Świata w zespole M-Sport. Jego sukcesy to m.in. tytuł mistrza cyklu World Series by Renault z 2005, oficjalne starty w wyścigach Formuły 1 (od 2006 do 2010), początkowo w zespole BMW Sauber, a w 2010 w barwach Renault F1. Kubica był pierwszym i jedynym w dotychczasowej historii Polakiem startującym w Formule 1, stanął także na najwyższym stopniu podium podczas Grand Prix Kanady 2008. Laureat Trofeum Lorenzo Bandiniego za rok 2007, wybrany Najlepszym Sportowcem Polski 2008, założyciel zespołu kartingowego RK Kart Team. Od 2013 startuje w rajdowych mistrzostwach świata. W debiutanckim sezonie w WRC został mistrzem świata klasy WRC 2 z pilotem Maciejem Baranem.
Wysłałem:05.2010
Otrzymałem:11.2010
Adres:Renault Team F1

10 komentarzy: