czwartek, 2 stycznia 2014

Radosław Sikorski,podsumowanie konkursu i ankiety.

Witajcie chciałbym podsumować konkurs na moim blogu oraz ankietę który z polskich autografów według was jest najcenniejszy.Dla mnie nie było zaskoczenia na pierwszym miejscu stawiacie podpis Jana Pawła II.Na drugim miejscu Józef Piłsudski oraz Robert Kubica,trzecie miejsce tez ex aequo Andrzej Wajda i Kazimierz Deyna.Za oddane głosy serdecznie dziękuje.

Konkurs zamknięty a więc przyszedł czas na podsumowanie oraz ogłoszenie wyników.Jak wspominałem nagrody niespodzianki zostaną wysłane poczta pod koniec miesiąca osoby wymienione,proszę o przysłanie danych adresowych.
                               Ku mojemu zaskoczeniu w Waszych listach nie wymieniacie osób bardzo znanych od których zapewne posiadacie podpisy,bardzo cenne jest otrzymanie autografu, jak się okazuje jest coś bardziej wartościowego: to zamienienie kilku zdań,dotknięcia,uśmiechów,zrobienie zdjęcia, uścisku dłoni,całusa.To sprawy namacalne,coś więcej niż kilka kresek na karce papieru....Co niektórzy zawierają blizsze czy dalsze przyjaznie z osobami które są otwarte na własnych fanów i nie zamykają się w domowych fortecach. Pielęgnujecie te relacje w szczególności. Życzę Wszystkim by serca gwiazd byłby dla Nas zawsze otwarte,by docenili Nasze wsparcie i szacunek a także to jak bardzo cenne są dla Nas chwilę spędzone oko w oko jak by nie patrzeć normalna,namacalną osobą.

Zwycięzcy:gawron,Aleksandra Niemiec,eDYTA-GRATULUJĘ-

Radosław (Radek) Tomasz Sikorski (ur. 23 lutego 1963 w Bydgoszczy) – polski polityk, politolog, dziennikarz, minister obrony narodowej w latach 2005–2007 w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, senator VI kadencji, poseł VI i VII kadencji, od 2007 minister spraw zagranicznych w pierwszym i drugim rządzie Donalda Tuska, od 1 stycznia 2010 również przewodniczący Komitetu do Spraw Europejskich, od 2010 wiceprzewodniczący PO.
Wysłałem:12.2013
Otrzymałem:01.2014
Adres:BP Bydgoszcz

5 komentarzy: