wtorek, 28 stycznia 2014

David Gahan

Siemanko,dziś przesyłka z wysp,a dokładnie od Davida Gahana(Depeche Mode)..Prośbę z kopertą zwrotną oraz kuponem IRC i jednym zdjęciem wysłałem na adres poniżej dostałem list w którym było moje zdjęcie,kupon IRC oraz podpisana karta przez Davida.Niestety podpis P.P,ale i tak bardzo się cieszę.

U mnie zima na całego( śląsk ).Temperatury ujemne,delikatna warstwa śniegu,a wy z jakiej części polski piszecie??Jakie u was temperatury??Warunki pogodowe??

David Gahan (ur. 9 maja 1962 w Epping jako David Callcott) – muzyk angielski, współtwórca i wokalista zespołu Depeche Mode. Przed powstaniem Depeche Mode współpracował z zespołami: The Vermin, The French Look i Composition of Sound. W 2003 roku wydał, wraz z Knoxem Chandlerem, swój pierwszy solowy album Paper Monsters. W 2012 roku wziął udział w nagraniu albumu producenckiego duetu Soulsavers (tworzą go Rich Machin i Ian Glover) zatytułowanego The Light the Dead See. Muzycy poznali się trzy lata wcześniej, gdy formacja supportowała koncerty Depeche Mode.
Wysłałem:12.2013
Otrzymałem:01.2014
Adres:
David Gahan
Venusnote Ltd.
PO Box 5239
Christchurch,Dorset BH23 2ZJ
UK

11 komentarzy:

 1. Gratuluję! ;)
  u mnie śnieg cały dzień pada i jest oczywiście zimno :/ (Warmińsko-Mazurskie) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję tylko szkoda, że PP ale chociaż kupon odesłali :)
  Województwo lubelskie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję!!! U mnie też zimowy, Lubelszczyzna

  OdpowiedzUsuń
 4. u mnie tak samo śnieg, zimno ;/ (małopolskie)
  gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń